"Konfor ve tarzın buluştuğu tasarımlarımızla yaşam alanlarınızı yeniden tanımlayın."

"Estetik ve Fonksiyonu Buluşturun: Yaşam Alanlarınızda Tarzınızı Yansıtın!"

Mobilya ve dekorasyon alanında tasarım ve projelendirme gerçekleştiren firmamız, kişiye özel projelerle ön plana çıkmaktadır. Farkını ve tarzını ortaya koyarak, konfor ve kaliteyi her zaman kendine motto olarak benimser.

"Estetik ve işlevsellik, her detayda kendini gösteren özgün tasarımlarımızla buluşuyor."

2000 yılında 35.000 m2 bir alana kurulan Bassi Design, iç mimarlık desteğine sahip olmak, kişilerin üzerinden hem bir yük almakta, hem de yaşam alanlarını daha profesyonel gözler ile istenilen şekilde tasarlanmasını sağlamaya yaramaktadır. Projelerinizde talep ettiğiniz işlevselliği ve yapısal ölçülere göre en uygun tasarımı sunmak için sizlere estetik çözümler üretmektedir.

"İç mimarlık desteğiyle hayallerinizi gerçeğe dönüştürün, kalite ve memnuniyetle yaşayın."

"Konfor ve Şıklığı Bir Arada Sunuyoruz: Bassi Design ile Yaşamınızı Dönüştürün!"

Talepleriniz doğrultusunda tasarlanan ürünlerinizi, yurt içi ve yurt dışı servis, montaj ve satış sonrası hizmet güvencesi ile müşterileri ile buluşturmaktadır. Geniş ulaştırma ağı sayesinde yurt içi ve yurt dışı ürün gönderimi sağlayıp, güvenli ve hızlı kargolama sistemi ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Kısa bir süre içerisinde uzman üretim ekibi ve iç mimarları ile proje ve mobilyaları sizlere teslim ederek, yaşam alanlarınızı hem daha konforlu hem de daha şık bir yer haline getirmektedir.

Yukarı Çık