İç Mimarlık - E Bülten

Aylık e-bültenimizi takip ederek dekorasyon fikirleri ve projeleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İç mimarlık desteğine sahip olmak ve başarılı mimar ile ev dekorasyonunu yapmak kişilerin üzerinden hem ciddi bir yük almakta hem de yaşam alanlarını daha profesyonel gözler ile başarılı bir şekilde tasarlanmasını sağlamaya yaramaktadır. Bassi Design, metal firmaları arasında en dekoratif fikirlere sahip olan mobilya firmalarının başında geliyor. Başarısını müşterilerinden almış olduğu geri dönüşlerden kazanan Bassi, standart ve tasarım ev dekorasyon ürünlerinin yanı sıra ev dekorasyonu projeleri de hazırlamaktadır. 

Profesyonel Ekip

Ekibimiz ile birlikte ailenizden bir parça olmak ve yaşam alanlarınızı düzenlerek sizlere çok daha konforlu aynı zamanda da şık bir hayat sunmak adına çalışıyoruz. Başarmak ve insanların yaşam alanlarını mükemmel bir yer haline getirmek adına çıktığımız bu yolda, başarılı uzmak iç mimar ekibimiz ve satış danışmanlarımız ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Dekorasyon ve Mimari Projeler

Koleksiyonlarımızı sizlerin yaşamlarını ve konfor alanlarınızı hayal ederek tasarlıyor ve sizin için en kaliteli bir şekilde üretiyoruz.

Neden Bizden Hizmet Almalısınız ?

Bassi Design ailesi olarak her zaman en başarılı örnekleri vermek adına çıkmış olduğumuz bu yolda, sizleri istek ve ihtiyaçlarınızı ailenizden biri gibi dinleyerek sizin için özel olrak hzaırladık ve birinci sınıf kaliteli malzemeler ile ürettiik. Bu yapmış olduğumuz özverili çalışma sayesinde sizlerin de takdir ettiği bir firma haline gelerek İstanbul’daki mobilya piyasasına yönder verdiğimiz gibi ülkemizin her yerinde ve hatta yurt dışında da adımızdan bahsettirerek tasarım ağımızı genişlettik. Kazanmış olduğumuz vizyon ve misyon ile bir öncekinden çok daha gelişmiş, başarılı işler çıkartarak sizlerin hayatlarına dokunmayı hedefliyoruz.

 

Yukarı Çık