Metal Sehpa Modelleri

Metal sehpa modelleri, özel üretim seçenekleri ile Bassi Design'de. Firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Metal sehpa modelleri, salon dekorasyonlarında ve ofis dekorasyonlarında sıklıkla kullanılan,  modern ev dekorasyonlarının en önemli parçalarından bir tanesi haline geldi. Modern ev dekorasyonlarının yanı sıra lüks ev dekorasyonlarında da kullanılan metal sehpalar; metal zigon sehpadan metal orta sehpa modellerine kadar Bassi Design tarafından özel üretim olarak sizlerle buluşmakta ve ev dekorasyonlarınıza şıklık katmaktadır.

İç Mimarlık Desteği İle Tasarlanan Metal Sehpalar

Özel tasarım ve dekorasyon projelendirme sistemleri, ev dekorasyonlarında ve mobilya seçimlerinde insanların çok daha kolayına gelmekte ve istedikleri mobilya seçimi ve dekorasyonu yapmalarını sağlamaktadır. 

İşte tam olarak bu noktada İstanbul’da hizmete veren Bassi, vermiş olduğu iç mimarlık desteği ile metal mobilya projeleri ve metal dekorasyon projeleri gerçekleştirerek, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını önceden belirleyerek onlara istedikleri mobilya modellerini ve dekorasyon projeleri sunmaktadır. 

Daha çok tercih edilen ürünü olan metal sehpa, metal yemek masası gibi ürünlerini alanında uzman iç mimarlar ile özel olarak tasarlayan ve üretimi yine başarılı bir ekibe yaptıran Bassi metal üretim firması, İstanbul metal firmaları arasında en çok tercih edilen metal sehpa modelleri üreten firma olmayı da başarmıştır. 

Eğer metal sehpa modeli arıyorsanız, Bassi’yi ziyaret ederek geniş ürün yelpazesinden dilediğiniz metal sehpa modelini seçebilirsiniz ! 

Özel Tasarım Metal Sehpa Üretimi

Çapraz ayaklı sehpa modelinden üçlü sehpa modeline, zigon sehpa modelinden metal ayaklı orta sehpa modeline kadar; tüm sehpa modellerini özel olarak tasarlayarak üreten Bassi, metal ahşap uyumu, metal mermer uyumu ve metal cam uyumu gibi birçok farklı kombinasyon yaratarak mükemmel mobilya projeleri gerçekleştirmektedir. 

Özellikle son yılların kullanışlı modelleri arasında yer alan metal c sehpa modelleri, koltuk tasarımları ile oldukça şık durmakta ve aynı zamanda da koltuğun bir parçasıymış gibi görüntüsü vermektedir.

Modern dekorasyonun ayrılmaz parçası olan metal orta sehpa ve metal zigon sehpanın yanı sıra üretmiş olduğu diğer sehpa modelleri ile de ön plana çıkan Bassi Design, dekorasyonu ön plana almakta ve kullanışı da unutmamaktadır. 

En kaliteli mobilya firmaları arasında sıralamaya giren Bassi Design ile iletişime geçerek metal mobilya modelleri detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda da geniş bir ulaştırma ağı bulunan Bassi’nin üretmiş olduğu tüm mobilya modellerini Türkiye ve yurt dışına gönderebileceğini de unutmamak gerekiyor.

Yukarı Çık