Bassi Design
B A S S I
TR EN AR

Projeler


METAL DETAYLI PROJELER- Bassi Design

Metal detaylar ev dekorasyonlarında iş yeri dekorasyonlarında daha lüks bir görünüm sağlamanızı ve bu lükslüğünde daha şık bir hale gelmesine sebebiyet verir. Özellikle son zamanlarda sıklıkla kullanılan metal detay kombinasyonu; mermer, ahşap ve cam gibi tamamlayıcı birinci sınıf malzemelerle özel projeler olarak Bassi Design tarafından karşınıza çıkmaktadır. Alanında uzman mimar, iç mimar ve proje sorumluları ile birlikte geniş bir üretim ağına sahip olan Bassi Design, özellikle ev dekorasyon ürünlerinizde en başarılı çözüm ortağınız olmaya hazırlanmaktadır. 

BAŞARILI ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

İç mimarlık desteğine sahip olmak ve başarılı mimar ile ev dekorasyonunu yapmak kişilerin üzerinden hem ciddi bir yük almakta hem de yaşam alanlarını daha profesyonel gözler ile başarılı bir şekilde tasarlanmasını sağlamaya yaramaktadır. Bassi Design, metal firmaları arasında en dekoratif fikirlere sahip olan mobilya firmalarının başında geliyor. Başarısını müşterilerinden almış olduğu geri dönüşlerden kazanan Bassi, standart ve tasarım ev dekorasyon ürünlerinin yanı sıra ev dekorasyonu projeleri de hazırlamaktadır. 

Hazırlamış olduğu ev dekorasyonlarında şıklığı ve lüksü göz önünde barındıran Bassi, kişilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlamış olduğu dekorasyon projelerini ve dekorasyon fikirlerini sizler için iç mimarlarına tasarlatmakta ve sizlere sunmaktadır. Bassi iç mimarlarının sunmuş olduğu özel dekorasyon projeleri, 3D çizim tekniği ile geniş bir alanda müşterilere sunulmakta ve projelerin son halleri üzerinde detaylı incelemeler müşteriler ile birlikte yapılmaktadır. 

Daha sonra yine alanında uzman üretim ekibi ile metal ağırlıklı projeleri üretime geçiren Bassi, kısa bir süre içerisinde sizlere projenizi teslim ederek ev dekorasyonunuzu veya diğer yaşam alanı dekorasyon projenizi teslim etmektedir. Geniş ulaştırma ağı sayesinde Türkiye ve hatta yurt dışına ürün gönderimi sağlayan Bassi, güvenli ve hızlı kargolama sistemi ile müşterilerinin yüzde yüz memnuniyetini kazanmıştır.

Tasarım Ödüllü Projeler

Tasarım ödülü almış ev dekorasyon projelerine ve yine tasarım ödülü almış mobilyalara sahip olan Bassi, metal sehpa modelinden metal yemek masasına, metal aksesuardan metal dresuara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu tip ürünlerini özel projelendirme sistemi ile hazırlayan ve sizlere sunan Bassi Design, kişiye özel tasarım ve kişiye özel dekorasyon projelerinde; o alanda yaşayan insanların hayatlarından bir parça koymaya ve onları yansıtmaya özen göstermektedir. 

Müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiren mobilya ve tasarım firması, bu sayede Türkiye'nin en iyi mobilya markaları arasına girmeyi başarmış ve hatta dünyanın en iyi mobilya markaları sıralamasında da Türkiye’yi başarılı bir şekilde temsil etme yolunda hızlı adımlar ile ilerlemektedir. Sizler de Bassi Design ile iletişime geçerek iç mimarlık desteği alabilir veya dekorasyon fikirleri alarak metal mobilya ve aksesuarlarınızı ev dekorasyonlarınızda daha şık bir şekilde konumlandırabilirsiniz. 

Bassi Design İle Lüks Ev Dekorasyon Projeleri

Uzun zamandır mobilyacılık alanında faaliyet gösteren, gerek ihraç ettiği gerekse de ithal ettiği metal maddeler ile proje tasarımı gerçekleştiren Bassi Design, yatak odası dekorasyonunda yemek odası dekorasyonuna, salon dekorasyonundan  iş yeri dekorasyonuna kadar her alanda metal ağırlıklı projeler gerçekleştirmektedir. Şıklık ve lüksün hakim olduğu Bassi dekorasyon projeleri ile firma ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Canlı Destek