Dekorasyonda Metal Kullanımı | Bassi Design
B A S S I
TR EN AR
Dekorasyonda Metal Kullanımı

Şık ve kaliteli metal modeller ile ev ve ofis dekorasyonunuzu çok daha elegan bir hale getirebilirsiniz.

ŞIK METAL TASARIMLAR

Son zamanlarda artan metal kullanımı, artık dekorasyonun en eşsiz parçalarından biri hali oldu ve olmaya da devam ediyor. Kişisel zevkler, günlük rutinler ve diğer tüm değişkenler bir araya geldiği zaman her geçen yıl metal kullanımı biraz daha artıyor.

Demir, çelik, ferforje, bakır ve gümüş gibi daha birçok malzeme çeşitliliğine sahip olan metaller, son yıllarda daha çok renklerine ve dekorasyondaki uyumuna göre ayrılıyor. Mobilyadan aksesuara, tekstilden ev dekorasyonunun tamamına kadar kullanım alanı sağlayan metal formlar, yüksek kaliteli ve şık görünümü ile stil anlayışınızı şık bir şekilde yansıtacaktır.

Ev Dekorasyonlarında Pirinç Kullanımı

Bakır ve çinkonun birlikteliğinden doğan pirinç alaşımlardan bahsedildiğinde akla ilk olarak kalitesi yüksek retro bir algı geliyor. Altın kadar değerli kabul edilen bu malzemeyi Romalılar, mimari ve iç mimaride oldukça sık kullanmış. Güzel bir görünüme sahip pirinç, eskitilmiş görüntüsüyle şimdilerde aynı popülariteye sahip.

Özellikle mermer ve ahşap birlikteliği ile mükemmel bir uyum sağlayan pirinç aksesuar ve mobilya detayları, hemen hemen her dekorasyon için inanılmaz eşsiz parçalar. 

Bronz Metal Kullanımı

Bakır ve çinkonun dışındaki metallerin alaşımından ortaya çıkan bronz, hafif rose rengi havası ile evlerde sıcak bir yaz havası esintisi veriyor. Genellikle salon ve antre gibi alanlarda sıklık kullanılan bronz parçalar, avangard ve modern tarzda sıklıkla kullanılıyor.

Zamansız Metal-Gümüş

Zamansız olarak adlandırılabilecek olan gümüş metali, ev dekorasyonlarının tamamında neredeyse kullanılmaktadır. Hayatımızın her alanında görmüş olduğumuz gümüş metal detayları ve dekorasyon ürünleri, modern bir anlayış veya klasik bir anlayış ile ev dekorasyonlarınızda mükemmel ayrıntılar oluşturacak.

Canlı Destek